E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rita Ora gjatë arritjes së saj me avionin privat, në Coachella Valley Music And Arts Festival, është shfaqur me një veshje seksi dhe shumë shik.
Rita Ora, veshje shik dhe avion privat në Coachella festival

Rita është lidere e modës dhe gjithmonë sjell magji në tapetin e kuq me stilin e saj të veçantë.

Edhe këtë herë Rita Ora gjatë arritjes së saj me avionin privat, në Coachella Valley Music And Arts Festival, është shfaqur me një veshje seksi dhe shumë shik.
Rita Ora, veshje shik dhe avion privat në Coachella festival
Rita Ora, veshje shik dhe avion privat në Coachella festival

Publikuar: 12.04.2014 | 14:27
Lexuar: 1349 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime