E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në këtë tubim të “treshit” merrnin pjesë dhe mbajtën fjalime të mrekullueshme kolegët e mi nga parlamenti Talat Xhaferi (ministër aktual i mbrojtjes) dhe Ermira Mehmeti
Tubim në Konjare të Mesme dhe hapja e shtabit në fsh. Qujlija

Një pjesë e banorëve nga fshatrat Konjare e Mesme, Konjare e Poshtme dhe Qyjlija megjithatë braktisën arat e tyre dhe obligimet e tjera dhe në pasditen e djeshme u tubuan në shkollë që të marrin pjesë në tubimin e parë zgjedhor të BDI-së për pjesën e Komunës Petrovac.

Për këtë kishin edhe një shkak më shumë, sepse në këtë tubim të “treshit” merrnin pjesë dhe mbajtën fjalime të mrekullueshme kolegët e mi nga parlamenti Talat Xhaferi (ministër aktual i mbrojtjes) dhe Ermira Mehmeti, me të cilët më lidhin kujtimet nga misioni i përbashkët, përkatësisht në angazhimin tonë të paluhatshëm në bankat e kuvendit.

Optimizëm dhe një atmosferë tejet pozitive, pos në këtë tubim, mbretëronte edhe në fshatin Qyjlija, ku me Sadulla Durakun hapëm shtabin e rregulluar në mënyrë mjaft estetike. Kjo bukuri e lokalit dhe të njerëzve është refleksion i estetikës së BDI-së…
Tubim në Konjare të Mesme dhe hapja e shtabit në fsh. Qujlija
Tubim në Konjare të Mesme dhe hapja e shtabit në fsh. Qujlija

Publikuar: 17.04.2014 | 10:27
Lexuar: 625 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime