E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kim Kardashian, nuk do t’i kthehet Bushit

Publikuar: 14.04.2010 | 04:44
Lexuar: 2195 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
meli (15/04/2010 15:45:32) oj locko hec me mune lije at tej

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime