E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

BDI prezanton 23 projektet qė u japin fund problemeve tė pėrditshme nė tė gjitha komunat e Njėsisė nr, 6

Publikuar: 24.04.2014 | 16:18
Lexuar: 634 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime