E enjte, 18.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fėmijėt tanė nė mėrgim-gjuha dhe komunikimi i tyre familjar

Publikuar: 15.04.2010 | 02:21
Lexuar: 1883 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime