E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

37-vjeçar vërtetoi këtë teksa u fotografua duke u argëtuar me djalin e tij Flynn në plazhet e Santa Barbara-s të mërkurën.
Orlando tregon aftësitë si baba“Ndjehem me fat. Ai është një baba i mrekullueshëm dhe ne flasim cdo ditë për mirëqënien e djalit tonë”.

Kjo është njëra prej fjalive të dala nga Miranda Kerr mes komenteve të tjera të saj pas divorcit me Orlando Bloom.

Dhe aktori 37-vjeçar vërtetoi këtë teksa u fotografua duke u argëtuar me djalin e tij Flynn në plazhet e Santa Barbara-s të mërkurën.

Çifti njoftoi ndarjen konsensuale në muajin tetor të vitit të kaluar. Miranda rrëfeu këtë javë për herë të parë se si kishte hedhur pas krahëve ditët e vështira të divorcit.

Modelja 31-vjeçare tha gjithashtu se “ata janë ende një familje dhe e tillë do të mbeten gjithmonë”.

Publikuar: 02.05.2014 | 13:04
Lexuar: 691 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime