E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KF Rinia (G) shumė afėr kthimit tė famės sė  futbollit nė Gostivar

Publikuar: 15.04.2010 | 14:37
Lexuar: 3555 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
haqim zendeli (22/04/2010 02:57:10) jeton .te uroj sukse je i vetmi qe mund ta cojsh futbollin e gostivarit atje ku e ka vendin. ke qen lojtar i shkelqyeshem e besoj qe te gjith pervojen tende do ta vesh ne dispozicion te atyre lojtareve. suksese forca gostivari
muhamed (27/04/2010 00:28:37) vetem para toni deshiroj sukses
eran (02/05/2010 22:26:46) vetem para toni se dot dalim ne europ me gostivarin ska kush na ndal
Nesimi Jaser (26/05/2010 20:54:03) kf rinia te pa ndalshem afer hyrjes ne legen e 2 . Po krejt ket e bon trejneri Jeton Nesimi perndryshe MURINHOJA.
ardian shabani (22/06/2010 03:11:08) te ky ekip eshte ma i miri hekuran xheladini
xhevat adili (05/07/2010 18:00:44) URIME JU DESHIROJ SUKSES EDHE NE TE ARDHME PERSHENDETJE NGA BERNI I ZVICRES TONI
Mevludin (17/01/2011 22:41:49) KF Rinia Gostivari qish kini hip pi ligen e 3 ne ligen 2 kini me hip edhe ne ligen e 1 urime

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime