E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky ishte goli i tretë i Sao Paulo në sfidën e Kupës së Brazilit ndaj Regatas, sfidë e vlefshme për turin e dytë të aktivitetit
Brazil, portieri shënon golin e 115 të karrierës
Portieri brazilian Rogerio Ceni vazhdon të suprizojë. 41 vjeçari ka shënuar golin e 115 në karrierën e tij duke thelluar rekordin personal.

Ky ishte goli i tretë i Sao Paulo në sfidën e Kupës së Brazilit ndaj Regatas, sfidë e vlefshme për turin e dytë të aktivitetit.

Publikuar: 10.05.2014 | 22:47
Lexuar: 564 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime