E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor.
Mot me diell dhe me vranësira të vogla dhe erëMoti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura do të lëvizë prej 19 deri në 28 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ngjashëm, me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura do të arrijë deri në 26 gradë Celsius.

Publikuar: 11.05.2014 | 11:24
Lexuar: 628 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime