E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

A e keni menduar ndonjëherë se cilat mund të jenë gjërat që femrat mendojnë kur kanë përpara një mashkull të zhveshur? Nëse jo, atëherë ju ftojmë të lexoni më poshtë se cilat janë disa prej mendimeve të tyre.
Çfarë mendon një femër për trupin e një mashkulli të zhveshur

Në qoftë se meshkujt përgjithësisht shfaqen pa komplekse përpara partnereve të tyre, në momentin e përgatitjes për të pasur një raport seksual, femrat janë disi më të ndrojtura dhe me më shumë mendime. -

A e keni menduar ndonjëherë se cilat mund të jenë gjërat që femrat mendojnë kur kanë përpara një mashkull të zhveshur? Nëse jo, atëherë ju ftojmë të lexoni më poshtë se cilat janë disa prej mendimeve të tyre.

Ajo i bën trupit tuaj një kontroll të përgjithshëm

Ndryshe nga meshkujt që preferojnë të fokusohen në një pjesë të vetme të trupit, femrat bëjnë një kontroll të përgjithshëm për t’u siguruar që gjithçka është në rregull.

Ajo bën krahasime se cili prej jush ka trup më të bukur

Nëse mashkulli ka trup më të mirë sesa femra, atëherë ajo fillon të mendojë në mënyrë kritike ndaj vetes dhe vetëbesimi i humbet.

Ajo kontrollon përmasat tuaja

Nëse keni përmasa mesatare, atëherë rrini të qetë. Ndryshe nga sa mendohet përmasat e mëdha nuk ju bëjnë më të dëshirueshëm, sepse shpesh herë shkaktojnë seks të parehatshëm.

Ajo shikon nëse jeni erektuar

Nëse kjo gjë nuk ka ndodhur, atëherë ajo do të fajësojë veten. Megjithatë gjërat do të shkojnë siç shumë shpejt.

Ajo shikon reagimin tuaj ndaj lakuriqësisë së saj

Ç’është më e rëndësishmja, ajo kërkon të shikojë se çfarë reagimi ju shkakton trupi i saj i zhveshur, këtë do ta kërkojë në shprehjet e fytyrës suaj.

Publikuar: 14.05.2014 | 10:52
Lexuar: 1087 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime