E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kim dhe Kanye po përgatiten për dasmën e tyre. Në gjithë përgatitjen e ceremonisë e kanë edhe një “ndihmëse” të vogël. Ajo është vajza e tyre North.
Kim përkujdeset për vajzën edhe në prag të dasmës (FOTO)

Megjithëse janë në prag të martesës, ceremoni të cilën do ta zhvillojnë në Paris, Kim është fotografuar duke treguar kujdes të madh për vajzën e saj.

North, 11 muajshe, duket të jetë paksa e lodhur edhe pse ka qenë në krah të së ëmës nëpër rrugët e Parisit.

Kurse e ëma e North, Kim, është gjithmonë e kujdesshme që të paraqitet si një zonjë e vërtetë.
Kim përkujdeset për vajzën edhe në prag të dasmës
Kim përkujdeset për vajzën edhe në prag të dasmës
Kim përkujdeset për vajzën edhe në prag të dasmës
Kim përkujdeset për vajzën edhe në prag të dasmës

Publikuar: 21.05.2014 | 11:13
Lexuar: 689 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime