E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jennifer Lopez gjatë vjeshtës do të publikojë librin e parë, “True love”, që flet për jetën e saj.
Jennifer Lopez do të publikojë librin e parë, “True love”

Këngëtarja e njohur si në një formë ditari i ka përfshirë kujtimet e saja, ndërsa hapësirë më të madhe i është dhënë turneut të vitit 2012, kur ajo kishte përjetuar periudhën më të vështirë në jetën e saj.

“Ka qenë një udhëtim dyvjeçar transformues, për mua si performuese dhe si nënë”.

“Shkrimi i librit ka qenë një përvojë personale dhe e lëndueshme”.

“Po të mos kishte qenë dashuria që kam marrë nga fëmijët e mi, ky tregim nuk do të tregohej”, ka thënë J.Lo.

Publikuar: 22.05.2014 | 11:57
Lexuar: 590 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime