E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell. Do të fryejë erë e dobët jugore. Temperatura do të arrijë deri në 29 gradë Celsius.
Mot me diell dhe i ngrohtë, temperaturat deri më 30 gradë Celsius


Moti nesër do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira lokale të vogla deri në të mesme, dhe pasdite do të ketë kushte për paraqitje të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullima të rralla. Do të fryejë erë e dobët jugore. Temperatura do të lëvizë prej 22 deri në 30 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell. Do të fryejë erë e dobët jugore. Temperatura do të arrijë deri në 29 gradë Celsius.

Në ditët e ardhshme do të mbisundojë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare, por në orët e pasdites do të ketë kushte për zhvillim të vranësirave jostabile me shi të rrëmbyeshëm të shkurtër dhe bubullima.

Publikuar: 22.05.2014 | 17:04
Lexuar: 589 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime