E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Futbollisti ka vetëm një vit kontratë të vlefshme me Los Blancos dhe është pikërisht 27-vjeçari objektivi kryesor për “Topçinjtë”, që janë gati të paguajnë 15 milionë Euro për të marrë lojtarin.
Arsenali ofron 15 mln Euro për Khedira

Sipas asaj që shkruan “Sunday Mirror”, Arsenali është gati të bëjë një “çmenduri” për mesfushorin gjerman të Real Madrid, Sami Khedira.

Futbollisti ka vetëm një vit kontratë të vlefshme me Los Blancos dhe është pikërisht 27-vjeçari objektivi kryesor për “Topçinjtë”, që janë gati të paguajnë 15 milionë Euro për të marrë lojtarin.

Publikuar: 25.05.2014 | 17:12
Lexuar: 541 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime