E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

”Palma e artė” pėr filmin ”Winter sleep” tė regjisorit turk Nuri Bilge Ceylan

Publikuar: 25.05.2014 | 17:44
Lexuar: 853 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime