E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT i filloi punimet  Konferenca VI  Ndėrkombėtare  ,,Inteligjenca kompjuterike, sistemet e komunikimit dhe rrjetet”

Publikuar: 27.05.2014 | 17:49
Lexuar: 1115 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime