E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot që ju sjell yllpress.com janë foto që janë bërë hit në internet duke sensibilizuar opinionin botërorë për kauzën palestineze.
Kur e bukura fiton mbi të keqen, në bomba mbjell lule (Foto)

Një nënë palestineze ka mbjellur lule në të gjitha bombat e gazit që ka hedhur ushtria izraelite kundër protestuesve palestinez.

Fotot që ju sjell yllpress.com janë foto që janë bërë hit në internet duke sensibilizuar opinionin botërorë për kauzën palestineze.
Kur e bukura fiton mbi të keqen, në bomba mbjell lule
Kur e bukura fiton mbi të keqen, në bomba mbjell lule
Kur e bukura fiton mbi të keqen, në bomba mbjell lule

Publikuar: 29.05.2014 | 12:38
Lexuar: 1419 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime