E mërkurë, 21.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkolla Wilson sjell Fesitvalin Ndėrkombėtar pėr herė tė tretė

Publikuar: 30.05.2014 | 15:36
Lexuar: 2595 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ageage (14/10/2014 16:03:21) ca jane keto zhgarravina

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime