E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e Fakultetit Juridik tė USHT-sė morėn pjesė nė seancėn plenare tė Parlamentit tė Maqedonisė

Publikuar: 21.04.2010 | 08:04
Lexuar: 3043 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
vlora (21/04/2010 23:21:13) nice nice

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime