E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drejtuesit e MIA-s dhe BTA-sė, vizitė pėr njohjen dhe promovimin e bregdetit shqiptar

Publikuar: 10.06.2014 | 12:25
Lexuar: 1067 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime