E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E veshur me një fustan të gjatë të kuq i cili kishte të dizenjuar trëndafila të kuq në fund të tij e tregonte topmodelen të mrekullueshme.
Irina Shayk e mrekullueshme në fustan të kuqAjo është një ndër modelet më të bukura në botë dhe këtë të hënë, Irina Shayk ka mahnitur në një video promocionale në Manhattan.

E veshur me një fustan të gjatë të kuq i cili kishte të dizenjuar trëndafila të kuq në fund të tij e tregonte topmodelen të mrekullueshme.
Irina Shayk e mrekullueshme në fustan të kuq

Publikuar: 10.06.2014 | 15:23
Lexuar: 2794 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime