E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė kźtė kontekst, jo rastėsisht ēdo parti politike maqedone kur janė nė opozitė janė mė tė prirur qė tė tregohen mė nacionalistė, mė antishqiptarė, ose mė mirė me thėnė mė kufizues sė tė drejtave tė shqiptarėve.
Mė tepėr Thėnie e menēur
Mund tė jemi tė paanshėm vetėm pėr gjėra qė nuk na interesojnė dhe kjo ėshtė arsyeja qė njė opinion i pavarur gjithmonė ėshtė pa asnje lloj vlere
Oscar Wilde
Publicitet


Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime